Wybierz kierunek z przyszłością. Zostań studentem informatyki! Nie czekaj - zrób krok po indeks.

XXIV Festiwal Nauki i Sztuki

Data: 03.06.2024 Kategoria: Konferencje
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

2 czerwca 2024 na Pikniku Naukowym w Bielsku-Białej, odbywającym się w ramach XXIV Festiwalu Nauki i Sztuki organizowanego przez Uniwersytet Bielsko-Bialski, wykładowcy i studenci z Katedry Informatyki i Automatyki zaprezentowali swoje innowacyjne projekty, które wzbudziły duże zainteresowanie wśród odwiedzających.

Projekt „Rozpoznawanie ludzkich ruchów i emocji w czasie rzeczywistym” demonstrował, jak komputery mogą interpretować ruchy i emocje ludzi. Pokazy w czasie rzeczywistym przyciągnęły uwagę wielu odwiedzających.

Zaprezentowany projekt przyciągnął uwagę licznych odwiedzających, w tym dzieci, którzy z zainteresowaniem oglądali pokazy i zadawali pytania, odkrywając fascynujący świat nowoczesnych technologii i ich zastosowań.